JEDINEČNÉ MOTÍVY | Doprava ZADARA nad 36 € | DARČEK ku každej objednávke | Výmena a Vrátenie ZADARA

Novinky

Nájdeš tu najnovšie informácie zo života a zákulisia internetového obchodu MotoŠopa.sk a jeho partnerských projektov. Veľmi si vážime vašu podporu priatelia! Ďakujeme

• mobilná aplikácia pre motorkárov hbcBikers.App
• rockový festival pre dobrú vec MagicRing.sk
• nadácia pre podporu motorkárov (pripravuje sa)


▼ Naše MotoKecy16. dec 2021 • darček
Ako obrovské poďakovanie sme pre vás pripravili motorkársky retro ciferník pre Apple Watch. Stiahnite si si ho úplne ZADARMO. Ďakujeme priatelia!

• stiahnuť ciferník

#motoface #applewatchface #motowatchfaces


13. dec 2021 • súťaž
Nenechajte si újsť možnosť vyhrať niektorý z našich vianočných mini stromčekov. Zapojte sa do súťaže na našom Facebooku . Pozrite si aj náš štatút súťaže na sociálnych sieťach.

#motosutaz #motovianoce #motoozdoby #motorkarskeozdoby


8. dec 2021 • moto tričká
Pred Vianocami sme pre vás pripravili dva nové motívy tričiek pre motorkárov:

• Cesta je Cieľ (pánske)
• Just Ride (pánske)

#mototricka #premotorkarov #motorkarsketricko


2. dec 2021 vianočné ozdoby
Po prvykrát od spustenia e-shopu sme rozšírili našu ponuku o nové produkty. Možno prekvapivo, ale nejde o oblečenie. Zvolili sme segment darčekov pre motorkárov a štýlových ozdôb. Keďže máme Vianoce už za rohom, pripravili sme si pre vás drevene motorkárske ozdoby a dekorácie. Ponuku budeme ďalej rozširovať. Na ochutnávku máme niekoľko noviniek:

• moto ozdoby na stromček
• moto stromčeky na stôl
• mini sety na stôl

Ozdobte si tohtoročné sviatky a urobte si pravé Moto Vianoce.

#motovianoce #motoozdoby #motorkarskeozdoby


11. nov 2021  nový doplnok
Každý deň sa zamýšlame nad vylepšeniami nášho e-shopu. Volíme vhodné cesty, aby sa vám u nás dobre a pohodlne nakupovalo. V novembri nám úspešne prebehla integrácia platobnej brány GoPay+. Budeme nesmierne radi, keď vám zjednoduší nákup darčekov.

#gopay


6. nov 2021 • nové logo
Po dlhom čase sme sa dostali k redizajnu loga pre náš internetový obchod MotoŠopa.sk. Hrali sme sa s nim už od leta a sme radi, že doslal finálnu podobu.. aký z neho mate pocit?

#logo #motosopa


7. aug 2021  moto tričká
Dnes sme pridali novú kolekciu moto tričiek - Ride my bike. Jednoduchý dizajn obsahuje vlajku štátu, z ktorej pochádza vaša obľúbená značka. Použitie oficiálnych logotypov značiek je prísne chránené a podlieha autorským právam a rôznym licenciám. Veríme, že aj takáto forma lásky k svojej obľúbenej značke motoriek vás poteší.

#mototricka #premotorkarov #motorkarsketricko


1. aug 2021  moto tričká
Pred pár dňami sa zrodila zvláštna myšlienka. Ako to u nás býva dobrým zvykom, prispôsobujeme si svet okolo nás tomu motorkárskemu a vymýšlame si rôzne dizajny. Pri poháriku dobrého vínka vznikol aj ďalšie nápady na moto tričká.. sú naše, jedinečné a máme z nich veľkú radosť.

• FBI - Famous Biker Inside (pánske aj dámske)
• KGB - Kinda Good Biker (pánske aj dámske)

#mototricka #premotorkarov #motorkarsketricko


1. aug 2021 súťaž
S aplikáciou pre motorkárov HBC Bikers - Ride, Fun & Help! sme boli súčasťou letnej súťaže SUMMER RIDE o 6 dňový zážitok s mega kráskou od BMW Motorrad Slovensko, BMW R 1250 GS. Súťaž podporili aj ďalšími partneri - Motoshop Žubor a Rádio Anténa Rock. Víťazovi sme venovali tričko podľa vlastného výberu.. jeho voľba padla na pánske moto tričko Brother from Slovakia 

#motosutaz


1. júl 2021 magic ring festival
Je nám to ľúto, ale vzhľadom na pretrvávajúcu pandemickú situáciu sme museli už druhýkrát presunúť náš rockový festival MagicRing.sk na nový termín.. podarilo sa udržať podobný termín 1. - 2. júla 2022. Vstupenky sú aj naďalej v predaji a pripravili sme pre vás mega prekvapenia! Veríme, že už bude všetko v normále a spoločne to odpálime do NEBA!

#motofest #rockovyfestival #rockfest


1. jún 2021 hbc bikers app
Máme úžastnú novinku! Naša aplikácia oslavuje 6. narodeniny a pripravili sme pre vás skvelé akcie a nové dizajny! Pridajte sa k nám a poriadne to oslávime. Bez vás by nič z toho nešlo a preto vám patrí OBROVSKÉ ĎAKUJEM priatelia!

#motoapp #hbcbikers #welovetoride


▲ 2021


26. jún 2020 súťaž
Zapojte sa s nami do súťaže na Facebooku o moto tričká Horná Dolná z našej dielne. Pravidlá sú jednoduché. Bavte sa!

#motosutaz


8. máj 2020  magic ring festival
Áno, dnes sme si mali spolu zaspievať z plného hrdla spolu s kapelami na pódiu rockového festivalu MAGIC RING. Ale správnemu rockerovi nič nestojí v ceste, takže pre vás odpálime najväčšie rockové pecky aj na diaľku. Sledujete náš profil na Facebooku!

#motofest #rockovyfestival #rockfest


14. apr 2020  magic ring festival
Naše spoločné dobrodružstvo však musí počkať ešte jeden rok. Aj napriek tomu, že je to ťažké, veríme, že toto rozhodnutie je najlepšie pre bezpečnosť všetkých.. vás rockových fanúšikov, umelcov, aj ľudí, ktorí na festivale pracujú. Vzhľadom na situáciu ohľadom COVID-19 presúvame festival Magic Ring na nový termín. Zakúpené vstupenky však zostávajú platné! V ich pôvodnej cene vám prinášame aj ďalšieho zahraničného mega headlinera. Sme vám veľmi vďační za trpezlivosť a podporu počas tohto náročného obdobia.

#motofest #rockovyfestival #rockfest


1. mar 2020 výstava
Priatelia, vidíme sa na výstave Motocykel 2020. Máme pre vás množstvo nových tričiek a lísktov na nás rockový festival MagicRing.sk

#motoapp #hbcbikers #welovetoride


27. feb 2020  súťaž
Vyhrajte dve vstupenky na MAGIC RING Festival. Ak sa chceš osobne stretnúť s kapelami, využi možnosť a zapojte sa do našej facebookovej súťaže. Užiješ si obľúbené kapely spolu s nami!

#motosutaz


14. feb 2020 mega cena
Darujte svojej láske motorkársky darček. Naše moto tričká RAJD 69 sú v super cene. Nezmeškajte dnešnú skvelú ponuku!

#mototricka #premotorkarov #motorkarsketricko


▲ 2020


30. dec 2019  magic ring festival
Poď na rockový festival Magic Ring! Ak si milovník jednej stopy a v srdci ti hučí rock, nesmieš 8. a 9. mája 2020 chýbať na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni. Headlinerom festivalu je americká legenda SKID ROW. Poriadne nahlas jej budú sekundovať najznámejšie československé kapely ako Tublatanka, Arakain, Harlej, Alkehol a mnoho ďalších. Kúpou vstupenky na Magic Ring navyše podporíš rodiny, ktoré stratili svojich členov – bikerov na cestách. Všetko dôležité nájdeš na MagicRing.sk a vstupenky si už teraz môžeš kúpiť za špeciálne uvádzacie ceny v sieti Ticketportal.

#motofest #rockovyfestival #rockfest


23. dec 2019  moto tričká
Máme super vianočný darček pre motorkárov s novým motívom Hviezdnych vojen - Biker Master a Little Biker in Training.

#mototricka #premotorkarov #motorkarsketricko


20. feb 2019  hbc bikers app
Dnes sme spustili náš internetový obchod pre motorkárov! Štýlový e-shop MotoŠopa.sk podporuje slovenskú mobilnú aplikáciu pre motorkárov HBC Bikers App - Ride, Fun & Help! Je vyvíjaná motorkármi pre motorkárov. Spája milovníkov motoriek a pomáha s ich bezpečnými návratmi domov k rodinám. Pridaj sa k nám do veľkej moto komunityStiahni si ju a používaj úplne ZADARA. Spoznávaj s apkou na svojich jazdách skvelých ľudí. Pomôže ti na cestách aj mimo nich. Dohliadne na tvoje bezpečné návraty domov k rodine a tvojim blízkym. Veď na každého z nás doma niekto čakáByť členom našej moto komunity sa ti oplatí aj tu! Vždy u nás nakúpiš výhodnejšie a k nákupu dostaneš aj darček. Sleduj aj náš Facebook. Nikdy nezmeškáš výhodné nákupy, novinky, súťaže a zaujímavosti z motorkárskej scény na Slovensku.

Nájdi svoju spriaznenú dušu!

#motoapp #hbcbikers #welovetoride #motosopa