DARČEK ku každej objednávke | Doprava ZADARA nad 36 € | Výmena a Vrátenie ZADARA | 1302 výdajných miest cez Zásielkovňu

Náš príbeh

Spájajú nás Sny a Osudy, Príbehy a Zážitky, ale hlavne je to Láska k Motorkám.

Internetový obchod MotoŠopa.sk vznikol ako support e-shop s podporou mobilnej aplikácie pre motorkárov HellsBells.Club . Všetky naše motívy su jedinečné a originálne. Nikde inde ich nenájdeš. Navrhujeme ich sami s jediným zámerom.. pre lásku k motorkám a životnému štýlu, ktorý predstavujú. Ak máš v žilách bikersku krv, a v srdci ozvenu motorov, si na správnej adrese.

hells-bells-club-app-spaja-nas-laska-k-motorkam-video-uvod

HBC Bikers App má dve hlavné myšlienky.. a to aby sa motorkári medzi sebou spoznávali, spololočne jazdili a hlavne aby si na cestách aj mimo nich pomáhali. Pri stretnutiach na ceste sa zdravíme, ale veľa krát je to len prázdne zdvihnutie ruky či nohy. HBC pomáha a spája všetkých rebelov, ktorým sa rozbúcha srdce, keď počujú burácanie pekelných zvonov silných mašín. Motorka nám dáva ten neopakovateľný pocit slobody a voľnosti. Hovorí sa, že imidžové autá si kupujeme aby sme sa niekym stali a motorky preto kým sme.. a my sme motorkárska rodina Hells Bells Club.

hells-bells-club-app-predstavenie-video-uvod

HBC ponúka zmes podporných funkcií, ktoré zasahujú široké potreby ľudí a hlavne motorkárov. Apka počíta aj s módom len pre ladvinky (spolujazdcov). Je veľa ľudí, ktorí miľujú motorky, ale nemôžu si ich dovoliť. Z vlastnej skúsenosti vieme, že za odvoz aj radi zaplatia symbolický príspevok na pokuty a benzín. Motorkári pre zmenu radi balia baby a vylepšujú si svoje mašiny. Je to kruh zábavy a pomoci. A presne o tom aplikácia Hells Bells Club je. Pripoj sa k nám a buduj s nami celesvetovú bikerskú rodinu, v ktorej sa budeme cítiť ako doma. Kdekoľvek prídeš, budeš niekoho poznať a vždy sa nájde niekto, kto ti podá pomocnú ruku.

Pomáhame chrániť tvoje bezpečné návraty domov. Hrdinom sa nerodíme, tým sa stávame!

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?