JEDINEČNÉ MOTÍVY | Doprava ZADARA nad 36 € | DARČEK ku každej objednávke | Výmena a Vrátenie ZADARA

Náš príbeh

Spájajú nás Sny a Osudy, Príbehy a Zážitky, ale hlavne je to Láska k Motorkám.

Internetový obchod MotoŠopa.sk vznikol ako support e-shop s podporou mobilnej aplikácie pre motorkárov HBC Bikers - Ride, Fun & Help! HellsBells.Club ). Všetky naše motívy su jedinečné a originálne. Nikde inde ich nenájdeš. Navrhujeme ich sami s jediným zámerom.. pre lásku k motorkám a životnému štýlu, ktorý predstavujú. Ak máš v žilách bikersku krv, a v srdci ozvenu motorov, si na správnej adrese.

hells-bells-club-app-spaja-nas-laska-k-motorkam-video-uvod

HBC Bikers App má dve hlavné myšlienky.. a to aby sa motorkári medzi sebou spoznávali, spololočne jazdili a hlavne aby si na cestách aj mimo nich pomáhali. Pri stretnutiach na ceste sa zdravíme, ale veľa krát je to len prázdne zdvihnutie ruky či nohy. HBC pomáha a spája všetkých rebelov, ktorým sa rozbúcha srdce, keď počujú burácanie pekelných zvonov silných mašín. Motorka nám dáva ten neopakovateľný pocit slobody a voľnosti. Hovorí sa, že imidžové autá si kupujeme aby sme sa niekym stali a motorky preto kým sme.. a my sme motorkárska rodina Hells Bells Club.

hells-bells-club-app-predstavenie-video-uvod

HBC ponúka zmes podporných funkcií, ktoré zasahujú široké potreby ľudí a hlavne motorkárov. Apka počíta aj s módom len pre ladvinky (spolujazdcov). Je veľa ľudí, ktorí miľujú motorky, ale nemôžu si ich dovoliť. Z vlastnej skúsenosti vieme, že za odvoz aj radi zaplatia symbolický príspevok na pokuty a benzín. Motorkári pre zmenu radi balia baby a vylepšujú si svoje mašiny. Je to kruh zábavy a pomoci. A presne o tom aplikácia Hells Bells Club je. Pripoj sa k nám a buduj s nami celesvetovú bikerskú rodinu, v ktorej sa budeme cítiť ako doma. Kdekoľvek prídeš, budeš niekoho poznať a vždy sa nájde niekto, kto ti podá pomocnú ruku.

Pomáhame chrániť tvoje bezpečné návraty domov. Hrdinom sa nerodíme, tým sa stávame!

▼ Sťahuj a používaj HBC Bikers zadarmo:

• Android na Google Play

• iOS na Apple Store

Pre podporu a ďalší rozvoj aplikácie je možné stať sa členom a tak nám v našom úsilý pomôcť. Členské je dobrovoľné a aplikáciu v jej funkčnosti neovplyvňuje.

Ďakujeme priatelia!