JEDINEČNÉ MOTÍVY | Doprava ZADARA nad 36 € | DARČEK ku každej objednávke | Výmena a Vrátenie ZADARA

Motorkárske vianočné ozdoby

Melódie vianočných piesní sú síce fajn, no zvuk motora a neopísateľná esencia slobody pri jazde na motorke nemajú konkurenciu. Preto sa tento rok priprav na moto Vianoce v znamení unikátnych motorkárskych vianočných dekorácií či nápaditých darčekov pre každého vášnivého motorkára! Tieto jedinečné vianočné ozdoby boli vyrobené na Slovensku špeciálne od motorkárov pre motorkárov. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu (breza) a spracovaniu je každý produkt vianočnej dekorácie vysoko odolný, štýlový a najmä originálny.

Ozdoby na stromček či vianočné dekorácie na stôl vykúzlia tú správnu motorkársku atmosféru. Vianočná výzdoba je konečne tá pravá!darcek-k-objednavke-motosopa-sluzbydoprava-zadarmo-nad-36-eur-motosopa-sluzby

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • moto dekoracie na stol 1017x1147px Tip Kód: DOV-001-MSET
  Moto mini sety na stôl
  Skladom

  Drevené vianočné ozdoby už nie sú len nepekným a neštýlovým retrom. Skrášli si vianočný stôl či čokoľvek iné vo vašom interiéri luxusnou výzdobou unikátnej slovenskej výroby. Motorkárska dekorácia vo forme vyrezávaných ozdôb rôznych motívov je vyrobená s dôrazom na odolnosť a životnosť materiálu z kvalitného dreva – drevenej preglejky z brezy s hrúbkou 3 mm. Vianočný set – ozdoby handmade sú rôznych veľkostí a tvarov: konfety ako malé motorky, podtácky v tvare kolies a riadidlá, ktoré sa dajú použiť aj ako stojan na obrúsky. Vianočné prípravy ešte nikdy nespôsobili taký vietor vo vlasoch!

  7,90 €
 • vianocne moto gule set 1 1017x1147px Tip Top produkt Kód: DOV-01-1-STR
  Vianočné motogule
  Skladom

  Prírodné vianočné ozdoby získaš ako set 5 vyrezávaných dekorácií na zavesenie na stromček z vysokokvalitného brezového dreva, preglejky s hrúbkou 3 mm, ktoré sú odolné voči bežnému užívaniu a lámu sa len pri veľmi nešetrnom používaní a cielenom lámaní. Všetky moto vianočné gule na stromček podstúpili testy na odolnosť voči poškodeniu. Takéto vianočné dekorácie na stromček nezoženieš NIKDE NA SVETE, sú vyrábané unikátne na Slovensku od bikerov pre bikerov! Navyše sa môžu stať nezabudnuteľným vianočným darčekom pre motorkára srdcom i dušou.

  7,90 €
 • vianocny stromcek anjel strazny 1017x1147px Tip Top produkt Kód: DOV-004-STOL
  Vianočný stromček - Anjel strážny
  Skladom

  Každý motorkár potrebuje svojho anjela strážneho. Vianočná dekorácia z dreva (breza) v tvare stromčeku s anjelskými krídlami vykúzli tú pravú atmosféru a veľa úsmevov na tvári. Okrem toho, že patrí medzi najunikátnejšie vianočné ozdoby handmade, je krásnou symbolikou a skvelý darček pre muža pripomínajúci: “Nikdy nejazdi rýchlejšie ako tvoj anjel lieta.”

  11,90 €
 • vianocny stromcek route 66 sk 1017x1147px Tip Top produkt Kód: DOV-003-STOL
  Vianočný stromček - Slovenská Route 66 na motorke
  Skladom

  Či už hľadáš jedinečné moto vianočné ozdoby, skutočne osobné moto darčeky alebo najmä handmade vianočné dekorácie, moto vianočný stromček z brezového dreva bude to pravé. Možnože je slovenská Route 66 nezabudnuteľnou spomienkou alebo ďalším cieľom a preto táto drevená vianočná ozdoba vysokej kvality nikdy neomrzí!

  11,90 €
 • vianocny stromcek sviecky a retazovy krizik 1017x1147px Tip Kód: DOV-002-STOL
  Vianočný stromček - Krížik z moto reťaze
  Skladom

  Vhodný darček pre muža na Vianoce je vždy hlavolam a niekedy až “mission impossible”. Práve preto sme si pre vás pripravili vianočný stromček z dreva, ktorý spája ducha Vianoc s moto atmosférou vďaka krížiku “z reťaze”. Vianočný stôl môže od tejto chvíle rozprávať svoje jedinečné príbehy.

  9,90 €
 • nakloneny vianocny stromcek a prilba 1017x1147px Tip Kód: DOV-001-STOL
  Vianočný stromček - Motorkárska prilba
  Skladom

  Vymeň vianočný veniec na stôl originálnym produktom, ktorý nadchne každého bikera. Hľadáš nezabudnuteľný darček pre motorkára? Vianočný stromček môže byť ozdobený tentokrát miesto typickej hviezdy alebo špicu pravou motorkárskou prilbou. Vyrezávaný stromček s gravírovaným nápisom “Lakom hore a gumou dole” je milou, originálnou a vtipnou dekoráciou vyrobenou na Slovensku unikátne pre Motošopa.sk.

  9,90 €

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom