JEDINEČNÉ MOTÍVY | Doprava ZADARA nad 36 € | DARČEK ku každej objednávke | Výmena a Vrátenie ZADARA

Moto stromčeky na stôl

Vianočný stromček alebo dekorácia na stôl sú základom pravej sviatočnej atmosféry. Čo tak tentokrát dodať kúzlu tohto obdobia originálny nádych pravou motorkárskou vianočnou dekoráciou? Že si o takej ešte nepočul/ a? To asi preto, že je unikátna a nikde rovnakú nezoženieš! Tieto prírodné vianočné ozdoby sú vyrábané na Slovensku, od bikera pre bikera, kvalitne spracované a štýlové.

Vianočná ozdoba z brezového dreva v niekoľkých tvaroch a motorkárskych štýloch nebude nikdy krokom vedľa.darcek-k-objednavke-motosopa-sluzbydoprava-zadarmo-nad-36-eur-motosopa-sluzby

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • vianocny stromcek anjel strazny 1017x1147px Tip Top produkt Kód: DOV-004-STOL
  Vianočný stromček - Anjel strážny
  Skladom

  Každý motorkár potrebuje svojho anjela strážneho. Vianočná dekorácia z dreva (breza) v tvare stromčeku s anjelskými krídlami vykúzli tú pravú atmosféru a veľa úsmevov na tvári. Okrem toho, že patrí medzi najunikátnejšie vianočné ozdoby handmade, je krásnou symbolikou a skvelý darček pre muža pripomínajúci: “Nikdy nejazdi rýchlejšie ako tvoj anjel lieta.”

  11,90 €
 • vianocny stromcek route 66 sk 1017x1147px Tip Top produkt Kód: DOV-003-STOL
  Vianočný stromček - Slovenská Route 66 na motorke
  Skladom

  Či už hľadáš jedinečné moto vianočné ozdoby, skutočne osobné moto darčeky alebo najmä handmade vianočné dekorácie, moto vianočný stromček z brezového dreva bude to pravé. Možnože je slovenská Route 66 nezabudnuteľnou spomienkou alebo ďalším cieľom a preto táto drevená vianočná ozdoba vysokej kvality nikdy neomrzí!

  11,90 €
 • vianocny stromcek sviecky a retazovy krizik 1017x1147px Tip Kód: DOV-002-STOL
  Vianočný stromček - Krížik z moto reťaze
  Skladom

  Vhodný darček pre muža na Vianoce je vždy hlavolam a niekedy až “mission impossible”. Práve preto sme si pre vás pripravili vianočný stromček z dreva, ktorý spája ducha Vianoc s moto atmosférou vďaka krížiku “z reťaze”. Vianočný stôl môže od tejto chvíle rozprávať svoje jedinečné príbehy.

  9,90 €
 • nakloneny vianocny stromcek a prilba 1017x1147px Tip Kód: DOV-001-STOL
  Vianočný stromček - Motorkárska prilba
  Skladom

  Vymeň vianočný veniec na stôl originálnym produktom, ktorý nadchne každého bikera. Hľadáš nezabudnuteľný darček pre motorkára? Vianočný stromček môže byť ozdobený tentokrát miesto typickej hviezdy alebo špicu pravou motorkárskou prilbou. Vyrezávaný stromček s gravírovaným nápisom “Lakom hore a gumou dole” je milou, originálnou a vtipnou dekoráciou vyrobenou na Slovensku unikátne pre Motošopa.sk.

  9,90 €

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom